Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

W stylu boho

Jeśli jesteś w trakcie aktualizacji swojej przestrzeni życiowej, dlaczego nie poszukać inspiracji w stylu boho? Wnętrza w stylu boho są ciepłe, kolorowe i swobodne – zwycięska mieszanka dookoła. Jak zauważysz, wspólne elementy takich przestrzeni to meble z rattanu i wikliny, mnóstwo roślin i tkane dywaniki. Niektóre pokoje boho są neutralne, podczas gdy inne nie stronią od koloru. Niezależnie od tego, czy w naturalny sposób zmierzasz w kierunku czerni i bieli, czy wolisz stylizować swój dom w cieplejszych odcieniach pustyni, wybór należy do Ciebie.

Przestrzeń łączy w sobie mieszankę elementów boho – tekstylia inspirowane południowo-zachodnią inspiracją, meble z rattanu, rośliny i nie tylko – a wszystko to dzięki jej przemyślanej stylizacji i doborowi kolorów. Dywan marokański to klasyka boho. Często widzimy je w przestrzeniach mieszkalnych w stylu boho i w najbliższym czasie nie wyjdą z mody. Jako bonus, te elementy wyglądają pięknie w połączeniu z kolorowymi materiałami.

Styl boho i industrialny nakładają się na siebie, a kto nie tęskni za wyeksponowanymi belkami w swoim domu? Jeśli je masz, pozwól im naprawdę zabłysnąć, zwracając uwagę na sufit błyszczącym żyrandolem, np. jak zaprojektowaliśmy tu:

Meble z połowy wieku są idealnym dodatkiem do przestrzeni boho.
W przestrzeniach boho mieszanie wzorów jest więcej niż zalecane!

Pożegnaj się z tradycyjnymi doniczkami doniczkowymi i wybierz plecione kosze do swojej przestrzeni. Wiszące tekstylia lub kosze na ścianie to również doskonały sposób na dodanie stylu boho.

Kreujemy przestrzeń, która odmienia życie!

Zapraszamy do współpracy!

We use cookies to give you the best experience.

Styl boho w projekcie metamorfozy mieszkania

View Project

Przytulna sypialnia, rodem z całego świata

View Project