Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Projekt wnętrz restauracji LAGUNA [której nie ma]

aranżacja restauracji mocne odważne kolory

Lokalizacja obiektu budowlanego: ul. Czerska, Gdańsk
Powierzchnia całkowita: 78 m²
Rok: 2024
Autorzy projektu: architekci – K.Ponomarova, wizualizacja – V.Drobzhev

Zakres opracowania:
– Koncepcja układu funkcjonalnego i aranżacji wnętrz,

– Projekt technologiczny,

– Wizualizacja.

mocne i odważne kolory w aranżacji lokalu gastronomicznego
restauracja w śródziemnym stylu

Projekt wnętrza restauracji inspirowane jest śródziemnomorskim klimatem, przenoszącym Gości wprost na brzegi turkusowych lagun. Głównym założeniem aranżacji jest stworzenie przestrzeni, w której czuć morską bryzę i relaksującą atmosferę.

KOLORYSTYKA:

Wnętrze restauracji utrzymane w świeżych turkusowych odcieniach, które nawiązują do czystości i przejrzystości wody śródziemnomorskiego morza. Dominujące barwy to różne odcienie niebieskiego i zielonego, które przeplatają się z bielą i piaskowymi tonami, tworząc harmonijną i spokojną atmosferę.

OŚWIETLENIE:

Centralnym elementem dekoracyjnym są duże, kolorowe lampy, które wprowadzą do wnętrza odważne odcienie egzotycznych kwiatów. Ich intensywne barwy – od głębokiego fioletu, przez żywy pomarańcz, po ciepły róż – będą dodawały wnętrzu energii i wyjątkowego charakteru.

ROŚLINNOŚĆ:

Wnętrze restauracji wypełni bujna roślinność, która wprowadzi do lokalu elementy natury i dodatkowo wzmocni efekt przeniesienia się w odległe, egzotyczne miejsca. W aranżacji wykorzystane zostaną zarówno rośliny doniczkowe, jak i pnące, tworzące zielone ściany, co zapewni uczucie świeżości i naturalności.

MUZYKA:

Dopełnieniem całej aranżacji będzie odpowiednio dobrana muzyka, która wprowadzi gości w relaksujący nastrój. Delikatne dźwięki fali, śpiewu ptaków i akustyczne brzmienia sprawią, że na chwilę zapomną, że są w centrum Gdańska, przenosząc ich wprost na śródziemnomorskie wybrzeże.

Wnętrze tej restauracji stanie się idealnym miejscem na chwilę wytchnienia i relaksu, oferując jednocześnie niepowtarzalne doznania wizualne i dźwiękowe, które przyciągną zarówno mieszkańców, jak i turystów, szukających wyjątkowych miejsc na mapie Gdańska.

INNE PROJEKTY RESTAURACJI:

projekt wnętrz restauracji
Razem zaprojektujemy wnętrze, wyrażające Twoją osobowość i spełniającą wszystkie potrzeby Twojej wizji biznesowej.

+48 575 688 869

PORTFOLIO:

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

We use cookies to give you the best experience.