Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Projektowanie ogrodów

OGRODY PRYWATNE:

Nowoczesny ogród: wysoki taras na gruncie, ognisko, bbq

Ogród z trawami ozdobnymi

OGRODY KOMERCYJNE:

ZAPLANUJ

Ustalenie założeń projektowych dotyczących tego, czego chcesz i potrzebujesz w swojej przestrzeni ogrodowej, jest niezbędne i dlatego powinno być wykonane na wczesnym etapie procesu planowania ogrodu.

Będziesz potrzebować zrozumienia wszelkich problemów, które należy rozwiązać – takich jak wyboisty trawnik, problemy z nasiąkaniem wodą, brak naświetlenia itp.

Zastanów się czy lubisz określony styl ogrodu, taki jak wiejski, preriowy, sensoryczny, nadmorski, tropikalny lub nowoczesny? Zrozumienie wyglądu i stylu każdego z nich ma kluczowe znaczenie dla uzyskania właściwego efektu.

ROZWAŻ GŁÓWNE ELEMENTY KRAJOBRAZU

Kluczem do ładnego ogrodu jest dokładne planowanie. Niezależnie od wielkości Twojego ogrodu, musisz zaplanować, gdzie będą rosły drzewa, jaki rodzaj nawierzchni zostanie zastosowany, jakie strefy należy osłonić roślinami lub konstrukcjami, gdzie będą mniejsze rośliny itp. Twoje planowanie powinno opierać się na główne elementy projektowania krajobrazu, takie jak równowaga, jedność, skala, prostota, kolejność, różnorodność i akcent.

 

Dobrze zaprojektowana przestrzeń ogrodowa doda wartość do Twojego domu. Nie wspominając o tym, że poprawi to jakość Twojego życia.

Kreujemy przestrzeń, która odmienia życie!

Zapraszamy do współpracy!

PORTFOLIO:

We use cookies to give you the best experience.

Nowoczesny ogród: wysoki taras na gruncie, ognisko, bbq

View Project

OGRÓD NA SKARPIE

View Project

Ogród z trawami ozdobnymi

View Project

Ogród hotelowy w stylu śródziemnomorskim

View Project

Projekt ogródka gastronomicznego

View Project