Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Architektów cechuje to, iż mają wizję, to sprawia, że pojawiają się wokół nas spójne i efektowne wnętrza, budynki, ulice, a nawet miasta.

Na co dzień pracujemy nad przestrzenią i mamy postawione konkretne zadanie do zrealizowania od naszego inwestora. Nie ma większego znaczenia czy jest to projekt malutkkiej kawiarni na starówce, czy duży hotel. Znaczenie ma kontekst, ścisłe zadanie i budżet.

W projektach wnętrz łączymy funkcjonalność z pięknem w ramach określonej, może nawet wyczuwanej przez nas, tzw. półki cenowej.

W zaprojektowanym przez nas wnętrzu parteru domku letniskowego, dostaliśmy kolejne zadanie, którym było umeblowanie trzech sypialni na piętrze. Są to sypialnie pod skosem dachu, dla nas takie ograniczenia nie są straszne i stanowią jedynie wyzwanie.

  • Sypialnia właścicieli z wyjściem na taras ma także garderobę, dzięki czemu nie musimy umieszczać w niej jednego większego mebla. Jednak mimo to umeblowanie nie jest takie proste, jak się wydaje… Skos dachu w pokoju zaczyna się od 60 cm od poziomu podłogi, co sprawia, że żadne łóżko z wezgłowiem się nie zmieśći. Postanowiliśmy dobrać tylko ramę, natomiast wezgłowie łóżka zrobić z paneli tapicerowanych.
    Zrobiliśmy obudowę w odległości 15 cm od ściany. Dzięki czemu uzyskaliśmy powierzchnię o wysokości 80 cm (czyli 60+20), co pozwoli na wygodniejsze korzystanie z łóżka, gdyż skos dachu nie zaczyna się bezpośrednio nad głową.
    Kiedy zwyciężyliśmy nad przestrzenią, to zabraliśmy się za piękno. Kolaż przedstawia zestawienie mebli do sypialni właścicieli. Podstawą są drewniane ściany, uwzględnione projektem budowlanym. Dodaliśmy delikatne narzuty w kolorach pudrowego różu i spokojnych beżów. Dominujące tu faktury – to ściany, tekstylia, jodełka na konsoli i ozdobne lustro.

 

meble do głównej sypialni w stonowanych kolorach

 

  • Sypialnia dla gości nie odbiega zbyt wiele od sypialni właścicieli. Również użyliśmy tu obudowy i paneli tapicerowanych do wezglowia, tym razem białych, co pięknie współgara zszarością narzuty i klosza lampy. Do tak klimatycznych sypialni najbardziej pasują lampy z tekstyliowymi abażurami, które dodają uroku i charakteru. W sypialni dla gości nie może zabraknąć szafy. Dobraliśmy niewysoką, tak by zmieściła się pod skosem i nie tłumiła przestrzeni. W sypialni tej również nie może zabraknąć biurka. Zestaw mebli do pokojów gościnnych został przez nas jużnie raz opracowany i to w różnych wydaniach, polecamy projekt pokoju gościnnego, zaprojektowany przez nas latem 2018 r.

 

jakie meble i dodatki do sypialni

 

  • Dodatkowy pokój dla gości, ewentualnie dla dzieci ma nieco inny układ. Jest dość wąski i wydłóżony pod skosem dachu z obu stron. W tym pokoju bezpośrednio pod skosem zaprojektowaliśmy szafę na kołdry i poduszki z górną klapą. A do tej szafki postawiliśmy łóżko. Dzięki temu uzyskaliśmy miejsce na przechowywanie niezbędnych rzeczy i wysokość nad łóżkiem. Łóżko z IKEA jest staplowane, co sprawia, że w razie czego z jednoosobowego można zrobić dwuosobowe. Mając w pokoju dwa takie łóżka, faktycznie są jak 4! Takie rozwiązanie z całą pewnością sprawdzi się w Sylwestra! Jest to dobry pomysł do domów wczasowych, zarówno tych dla siebie, jak i na wynajem. W pokoju jest też większe biurko, 2 krzesła, fotel podwieszany i komoda. Dodatki i lampa nawiązują do bardziej nowoczesnego stylu, ale cały klimat i charakter domu jest zachowany.

 

Meble do pokoju dzieci funkcjonalne i nie drogie

 

Dom jest zagospodorowany w sposób przemyślany i w pełni gotowy do szczęśliwego życia razem ze swoimi właścicielami.

Dziękujemy klientom za tak ciekawy projekt. Projektując odpoczywaliśmy duszą!

Zapraszamy do współpracy, bo Wasze domy  i inwestycje też są tego warte!

 

Pozdrawiamy,

ARCH-BOOM

Author avatar
architekt
We use cookies to give you the best experience.