Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Francja elegancja, czyli sztuka życia.

Francja elegancja, czyli sztuka życia:

Walizka inspiracji przywieziona wprost z prawdziwego życia francuzów we Francji.

Jestem ogromną szczęściarą, ponieważ mam możliwość jeździć i bywać w domach zwykłych, a zarazem niezwykłych francuzów.  To wszystko dzięki ogromnej rodzinie mojej szwagierki.

Za każdym razem jestem pełna podziwu tego podejścia do życia! Mieszkają w starych i przepięknych domach. Nie robią remontów od zera, dzięki czemu w ich domach zawsze zostają elementy historii i mnóstwo rzeczy antycznych. Żyją harmonijnie w ciągłości pokoleń, o czym świadczą meble, naczynia, podłogi i cała kultura.

 

wnętrze z antycznymi akcentami

 

Podczas wesela zaskoczyli mnie dziesięciokrotnie gustem i podejściem do zorganizowania przestrzeni.

 

klimatyczny wystrój i antyki

 

 

Wesele było szyte na miarę, gdyż to wesele utalentowanej krawcowej, z boskim poczuciem gustu!

Odcienie dobranych tkanin, kwiatów oraz połączenie surowych faktur drewnianych stołów z najdelikatniejszymi, rozwiewającymi na wietrze obrusami, a do tego przezroczyste szkło, bukiety, świece…

Francuski szyk styl prowansalski

 

Różne strefy na otwartym terenie: od oficjalnej części, poprzez strefę dziecięcą, strefę stolików na aperitif i 10 stołów jadalnianych, a każdy z nich przygotowany na 12 osób. Stoły kontrastowały między sobą – połowa to okrągłe z białymi eleganckimi obrusami, a druga połowa, to surowe drewniane stoły warsztatowe. Serwetki wykonane własnoręcznie. Stoły wraz z kwiatami w kolorze bieli i w 5 odcieniach różu. Wszystko to wyglądało po prostu bosko! Po aperitifie każdy mógł podejść do grilla i dostać świeżo podsmażony kawałek mięsa, koniecznie lekko wysmażonego, ryby oraz różnego rodzaju sałatki. Następnie rozmowy i tańce.

 

 

Przemyślany każdy detal: suszone liście hortensji, którymi obsypywali parę młodą, serwetki, które były tak piękne, że można je zabrać na pamiątkę, koperty z podziękowaniem w obu językach, które znaleźliśmy przy kawie następnego dnia. W kopertach – nasiona kwiatów, które będą kwitły w lipcu, na ich rocznicę ślubu.

Ciasto z serów 🙂

 

Warto zaznaczyć, że to nie było tradycyjne francuskie wesele. To było wesele dwóch utalentowanych osób, dla których estetyka życia odgrywa ważną rolę. Tak samo jak dla nas i klientów ARCH-BOOM, właśnie dlatego się tym z Wami dzielę.

Serwetki już w biurze, gotowe do wglądu.

 

Zapraszamy 

Author avatar
architekt
We use cookies to give you the best experience.