Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

PROJEKT BARU MLECZNEGO W STYLU MARYNISTYCZNYM. AHOJ!

Kompleksowy projekt metamorfozy wnętrz baru mlecznego w Gdyni w klimacie marynistycznym.


Wprowadziliśmy elementy stylu marynistycznego, żeby podkreślić charakterystyczną lokalizację, jaką jest Gdynia. Naszym zdaniem, restauracje potrafią oddać hołd morzu.
Zielono-niebieskie barwy w połączeniu z drewnem i bielą są idealnym tłem do dodatków marynistycznych. Choć miejsca na dekoracje w lokalu brakowało, ale udało się wprowadzić w tym projekcie żagli, wiszący dwustronny zegar i dużo zieleni.

projekt małej restauracji w stylu marynistycznym

Lokalizacja obiektu budowlanego: Gdynia, Polska
Powierzchnia całkowita: 50 m²
Rok: 2022
Autorzy projektu: architekci – K.Ponomarova, M. Wejher, wizualizacja – A.Dovzhenko

Zakres opracowania:

– Inwentaryzacja i audyt istniejącej restauracji,
– Koncepcja układu funkcjonalnego i aranżacji wnętrz,

– Projekt wykonawczy strefy baru i sali konsumentów.
– Nadzór autorski.

projekt baru w stylu morskim z wydawką


W strefie znalazła się para starych beczek drewnianych i palmy. Palmy w połączeniu z innymi roślinami i znalezionymi na pchlim targu walizek w stylu retro, ożywiają wnętrze lokalu i nadają poczucie świeżości. I oczywiście tajemnicy.

neon w aranżacji lokalu gastronomicznego
układ funkcjonalny z łożem przy witrynie

Życie morskie to życie pod słońcem. Wystrój wnętrz w morskim klimacie kojarzy się przewiewnymi wnętrzami i ogromnymi oknami, które zapewniają maksymalne nasłonecznienie.

projekt małej restauracji

Układ funkcjonalny lokalu.

Układ funkcjonalny lokalu został bez większych zmian.
Zmieniliśmy tylko jeden odcinek ciągu barowego, żeby ustawić bemar elektryczny do zup i zorganizować obok przestrzeń do odbioru dań na wynos. Ta mała zmiana znacznie polepszy funkcjonalność przestrzeni sprzedażowej oraz poszerzy ciąg komunikacyjny między strefą kuchni i pomieszczeniami chłodni na zapleczu baru.

Ponieważ kuchnia baru ma pracować jak zegarek szwajcarski.

Wtedy można gwarantować najlepszą jakość obsługi Klienta, a zadowolony Klient to podstawa biznesu w gastronomii. Z resztą, zadowolony Klient to podstawa każdego biznesu, i mamy nadzieję, ze nasz Klient również jest zadowolony naszą pracą.

lokal w klimacie morskim
PROJEKT
projekt małej restauracji w stylu morskim
WIZUALIZACJA
W TEJ CHWILI

Proces projektowy jest niczym magia. Kiedy koncepcja już się pojawi nikt nie ma żadnych wątpliwości co do jej udanej realizacji. Ani my, jako projektanci, ani Inwestor, ani docelowe Klienci.
Jest to moment absolutnej satysfakcji z pracy.

Też tak macie w pracy?

Mamy wiele pomysłów na aranżację lokali gastronomicznych w stylu marynistycznym. Np. restauracja, która traktuje jedzenie jako element wystroju, może mieć ladę barową z kratki gabionowej z wypełnieniem muszlami. Czemu nie? Krzywy rapowany tynk średnioziarnisty, wykonany z zaprawy grupy PII i malowany farbą krzemianową. Drewno olejowane lub malowane na mocny lecz zgaszony odcień. Są to sposoby nie do końca dekoratorskie. Polegają bardziej na sztuce budowlanej. Ale bez wątpienia nadają odpowiednio luźny autentyczny klimat. Wnętrze uzyska odpowiednie walory estetyczne, a Klient poczuje się szczęśliwy.

projektant wnętrz Gdańsk

Kreujemy przestrzeń, która odmienia życie!

Zapraszamy do współpracy!

POLECANE PROJEKTY LOKALI GASTRONOMICZNYCH:

Styl marynistyczny jest na tyle piękny, że można go wykorzystać nie tylko w projekcie restauracji, ale także w salonach kosmetycznych lub hotelu.
Styl marynistyczny jest spokrewniony ze stylem tropikalnym i fusion.

Zapoznaj się z projektem basenu w stylu tropikalnym i projektem sauny parowej. Każdy projekt może posłużyć inspiracją dla Twojego projektu restauracji, dlatego zapraszamy do serfowania po naszej stronie.

Kompleksowe rozwiązania i wyszukane projekty wnętrz znajdziesz w naszym portfolio.

PORTFOLIO:

projekt małej restauracji w stylu morskim

Renowacja i rebranding lokalu mlecznego. Zmiana aranżacji wnętrz, wprowadzenie stylu marynistycznego do wnętrza. Zmiana wyglądu ściany i lady barowej.

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

We use cookies to give you the best experience.