Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Projekt biura dla branży IT w Gdańsku

Lokalizacja obiektu budowlanego: Gdańsk (woj. pomorskie)
Powierzchnia całkowita: 100 m²
Rok: 2019
Autorzy projektu: architekt – Kateryna Ponomarova, Maria Wejher, wizualizacja – Oksana Drobzheva

Ponieważ prawidłowe zaprojektowanie profesjonalnej i produktywnej powierzchni komercyjnej może być o wiele trudniejsze niż dom, należy szukać najlepszych firm projektowych, aby móc znaleźć najlepszych ekspertów do projektowania wnętrz biurowych. Z resztą ARCH-BOOM należy do tych biur, specjalizujących się w tworzeniu oszałamiających, fajnych i całkowicie nowoczesnych przestrzeni roboczych.

Projektanci wnętrz komercyjnych konceptualizują przestrzenie dla firm. Dotyczy to nie tylko pomieszczeń biurowych, ale też hoteli i salonów, restauracji i powierzchni handlowych, banków, teatrów, szpitali i gabinetów egzaminacyjnych, bibliotek, szkół, klubów wiejskich, spa, centrów handlowych i wszystkiego innego.

Projektowanie wnętrz, również wnętrz biurowych, jest naszym sposobem na  poznawanie świata

Zaprojektowaliśmy wnętrze biurowe dla firmy z branży IT i dowiedzieliśmy wielu ciekawych rzeczy. Pracowaliśmy w stylu firmowym, z wyznaczoną paletą kolorów oraz z życzeniami młodego i kreatywnego zespołu firmy.

Opracowaliśmy łącznie 100 m2, w tym:

  • strefę wejściową z recepcją,
  • 8 stanowisk pracy,
  • salę konferencyjną,
  • kuchnię z miejscem do odpoczynku,
  • strefa chill z piłkarzykami, bo przecież piłkarzyków w biurze nie może zabraknąć,
  • miejsce na budki konferencyjne.

Dominującym kolorem firmowym jest niebieski. To kolor, który króluje nie tylko w grafice firmowej danej firmy, ale i całej branży. Jest to najbardziej wirtualny ze wszystkich kolorów, więc w projekcie wnętrz oddaliliśmy jak najdalej od “szarej rzeczywistości”.

Zatem:

Daleko daleko stąd, w odległej galaktyce…

Powierzchnie biurowe wkraczają w nową erę.

Dawno minęły czasy staromodnych prywatnych biur. Dzisiejsze biura obejmują stojące biurka, wspólne prace i miejsca do zbierania, a nawet wysokiej klasy usługi, takie jak siłownie w biurze. Jeśli zastanawiasz się nad przeróbką wnętrz biurowych, jesteś w dobrym towarzystwie.

Prawidłowo wykonane nowe wnętrze komercyjne może zwiększyć kreatywność i wydajność pracowników oraz lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Korzyści nie dotyczą tylko obecnych pracowników; atrakcyjny projekt budynku komercyjnego może przyczynić się do wprowadzenia nowych talentów do Twojej firmy.

Kreatywności całego rozwiązania, jak to często bywa, zawdzięczamy miłej współpracy i otwartym na propozycje Klientom.

Strefa pracy

Zmieniliśmy wnętrze nie do poznania za pomocą:

  • ustawienia stanowisk pracy w środku pomieszczenia, tworząc wielką wyspę,
  • dodaniu roślin typowo biurowych, jak i palm tropikalnych,
  • zaakcentowanej  ścianie z grafiką sieci neuronowej, cechującą branżę oraz dodatkowo podkreślonej przewodami neonowymi.
projekt wnętrza biura IT świecąca ściana

Cały efekt tej ściany wysyła nas do przyszłości. Chociaż nie zdajemy sobie sprawy, że tak naprawdę  już żyjemy w przyszłości.

Strefa do pracy w biurze

Strefa wejściowa

projekt wnętrz biura z nowoczesną recepcja

Zachowując wprowadzony we wnętrzu klimat, podkreśliliśmy recepcję w strefie wejściowej. Mimo to, że  firma świadczy usługi zdalnie, ma jednak swój styl i prezentuje się bardzo atrakcyjnie w oczach pracowników.

Strefa Chill

Strefę Chill urządziliśmy przy oknie, dodając ladę barową i dodatkowe oświetlenie. Jest to strefa do relaksu, miejsce na kawę, ale również miejsce na pracę w mniej formalnym otoczeniu. Strefa do omówienia nowych koncepcji, rozwiązań albo zwykłych  koleżeńskich rozmów.

W zabudowie meblowej rozmieszczony jest sprzęt kuchenny.

Zakładamy, że strefa chill będzie w pełni doceniona.

projekt strefy chill w biurze z piłkarzykami

Jak wspominaliśmy na początku, nie może w takim biurze zabraknąć “piłkarzyków”. Jest to pewny symbol młodych i aktywnych zespołów. Zespół firmy AppSilon taki właśnie jest, więc piłkarzyki już im towarzyszą. W naszym projekcie znaleźliśmy dla nich lepsze miejsce, właśnie w strefie odpoczynku

Kuchnia w strefie chill

kuchnia w projekcie biura

Przewidzieliśmy 2 dodatkowe stanowiska pracy, szafy do przechowywania oraz dwie budki konferencyjne. Budki pozwalają prowadzić rozmowy z Klientami w ciszy. Jest to wymarzony element wszystkich pracowników, którzy są zmuszeni w danym okresie wirusowym pracować w systemie home-office

projekt pomieszczeń biurowych budki konferencyjne

budki konferencyjne w pomieszczeniu biurowym

Dziękujemy firmie AppSilon za zlecenie, był to nasz pierwszy projekt wnętrz pomieszczeń biurowych i osobiście Pani Paulinie, która pomogła nam wylądować w tej dalekiej galaktyce, jaką jest dla nas branża IT i Big DATA.

Superprojektanci ARCH-BOOM zapraszają do współpracy wszystkie firmy.

Zaprojektujemy w należny sposób wizerunek Waszej firmy: od pudrowych salonów kosmetycznych, do brutalnych warsztatów samochodowych.

Kontaktujcie się z nami, nie zostawiajcie swojego własnego biznesu w szarej rzeczywistości, tylko stwórzcie z nami nową, lepszą przyszłość.

Pozdrawiamy,

ARCH-BOOM

projekt pomieszczeń biurowych dla firmy IT w Gdańsku Wizualizacja

Prawidłowo wykonane nowe wnętrze komercyjne może zwiększyć kreatywność i wydajność pracowników oraz lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Korzyści nie dotyczą tylko obecnych pracowników; atrakcyjny projekt budynku komercyjnego może przyczynić się do wprowadzenia nowych talentów do Twojej firmy.

 

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

We use cookies to give you the best experience.