Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Jak zamówić projekt wnętrz pomieszczeń biurowych?

Stworzyć przestrzeń biurową, która wspiera pracowników i inspiruje innowacje.
Przestrzenie uniwersalne sprzyjają poczuciu włączenia, które zwiększa zadowolenie pracowników, co pokazują badania mające na celu zwiększenie wydajności.
Wzrasta popyt na większą elastyczność przestrzeni roboczej, szczególnie wśród młodszych pracowników, takich jak pokolenie milenijne.
Przez wiele dziesięcioleci koncepcji biurowych pojawiło się i znikło wiele trendów, ale jedno jest pewne:

Sama przestrzeń ma decydujące znaczenie dla szczęścia pracowników i ostatecznie dla sukcesu firmy.

Przestrzeń robocza służy jako podstawa do inspirowania kreatywności, pobudzania produktywności, wspierania innowacji i wspierania dobrobytu – które stanowią podstawy silnej, żywej kultury.

Moc przejrzystości:

Przejście na bardziej otwarty obszar roboczy nie oznacza, że ​​dyrektorzy, menedżerowie i przełożeni muszą porzucić pozory prywatności. Każdy może od czasu do czasu skorzystać z półgodzinnego naładowania i przegrupować się na osobności.
W szczególności introwertycy potrzebują dostępu do izolowanych przestrzeni. Ale te przestrzenie nie muszą być wykluczające – mogą mieć swoje biura, ale są pozbawieni drzwi, a ściany są czyste. Możemy oderwać się na jakiś czas i nadal zachować dostępność.
Biura bez drzwi i z przezroczystymi ścianami mogą poprawić wśród pracowników poczucie, że ich przywódcy są transparentni i dostępni.

Tworzenie otwartych, wielofunkcyjnych przestrzeni:

z punktu widzenia budżetu, wspieranych przez elastyczne rozwiązania meblowe, które mogą się zmieniać wraz ze zmianami w firmie.

Planowanie przestrzeni wokół ludzi:

Pracownicy potrzebują swojego miejsca pracy, aby mogli się rozwijać, więc na etapie przygotowania do projektu należy zwrócić uwagę na dynamikę biura i poprosić o opinie. Najlepiej korzystać zarówno z ankiet, jak i rozmów jeden na jednego, aby ocenić, czego potrzebują.
Następnie należy ująć te dane w zadaniu dla architekta.

Elastyczność:

Zaplanuj przestrzeń tak, aby można ją było dostosować do zmieniających się potrzeb.
Planowanie elastycznych, wielozadaniowych przestrzeni biurowych może zaoszczędzić pieniądze i pomóc w rozwoju przestrzeni biznesowej wraz z jej potrzebami.

Przyszłość:

Często planowanie przyszłości oznacza wynajęcie powierzchni biurowej w sąsiedztwie, jeśli firma zajmie więcej miejsca.
Wszystko, od układu i przestrzeni uniwersalnych po adaptowalne urządzenia i wyposażenie, może umożliwić ewolucję przestrzeni roboczej w miarę rozwoju firmy.

 

Author avatar
architekt
We use cookies to give you the best experience.