Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Projekt wnętrz kawalerki na wynajem w centrum Gdańska

Mieszkanie w samym sercu Gdańska, w nowo powstającym osiedlu “Garden Gates”, ul. Długie Ogrody 18, zostało kupione przez naszych klientów ze względów komercyjnych.

Trzy zasady dla inwestora nieruchomości są następujące:

1. Lokalizacja
2. Lokalizacja
3. L o k a l i z a c j a

Jak widać, adres osiedla spełnia wszystkie wymogi.

Poziom konkurencji między nieruchomościami jest bardzo wysoki, gdyż w mieszkania na starówce inwestuje się  w celu komercyjnym. Zatem z całą pewnością można powiedzieć, że prawie każde mieszkanie na tym osiedlu będzie przeznaczone na wynajem.

By mieć korzyści w tak nasyconym rynku usług, trzeba więc się wyróżniać.

A żeby się wyróżniać i być wybranym przez konsumenta należy postawić na dobry projekt. Właśnie taki, jaki zrobiliśmy. Dlatego teraz dumnie zaprezentujemy efekty naszej współpracy.

Gdańsk  –

jest miastem unikatowym, ma bogatą historię, niepowtarzalny urok i klimat. Do tego szybko się rozwija. Uważamy, że właśnie z tego powodu dumnie witamy gości napisem Gdańsk na Ołowiance oraz w mieszkaniu, zaprojektowanym przez nas:

salon pokoju do wynajęcia

Ściana z napisem, kanapą i stolikiem jadalnianym przy oknie jest pierwszym punktem widokowym od wejścia do mieszkania. Traktujemy ten widok w wystroju jako główny, dlatego podkreśliliśmy go jeszcze detalami:

  • Fakturą ściany,
  • Oświetleniem ledowym oraz piękną lampą sufitową w stylu nowoczesnym,
  • Lustrem okrągłym i lustrem, które rozmywa granice pomieszczenia, optycznie je powiększając.

Mieliśmy do czynienia ze zwykłą kawalerką.

Od początku dążyliśmy jednak do tego, aby oprócz rozkładanej kanapy zmieścić też łóżko stacjonarne. Wraz z naszymi klientami  wpadliśmy na pomysł, aby z kuchni zrobić strefę sypialni. To rozwiązanie rewelacyjnie się wkomponowało!

jak usytuować łóżko w kawalerce

Łóżko o szerokości 140 cm usytuowaliśmy za przezroczystą przegrodą. W ten sposób oddzieliliśmy strefę z łóżkiem, nie zmniejszając przy tym przestrzeni. Łóżko ma podejścia z obu stron, regały, ozdobne płytki przy wezgłowiu w przepięknym kolorze, jakim jest głęboki granat. Kolor ten podbił serca naszych klientów, zaczynając od projektu wnętrz mieszkania M4 w Gdańsku. Stanowi on doskonały kontrast dla drewnianych elementów wystroju.
Sypialnia dla gości powinna być przytulna i wygodna. Istnieje wiele szczegółów, które można dodać, aby zapewnić swoim gościom przyjemny pobyt, takich jak meble, pościel najwyższej jakości i niebanalne dodatki i książki w różnych językach.

łóżko za ścianą szklaną

W tej malutkiej kawalerce znaleźliśmy nawet miejsce na biurko do pracy, umieściliśmy je obok łóżka.

jak rozplanować kawalerkę z łóżkiem

Aneks kuchenny, który kończy się szafami do przechowywania odzieży i walizek, usytuowaliśmy wzdłuż ściany pokoju dziennego, co sprawia, że prawie nie zajmuje on miejsca. Mieści jednak wszystko, co najważniejsze:

  • Lodówkę,
  • Panel indukcyjny,
  • Piekarnik z funkcją falówki,
  • Zmywarkę i zlew. Na dole posiada również szafki do przechowywania niezbędnych rzeczy. Zamiast szafek wiszących umieściliśmy falowane płytki z efektem 3d. Są doświetlone od góry taśmą ledową, co podkreśla relief płytek, tworząc efekt rzeźby.

Jasna, gustowna i funkcjonalna łazienka, to ważny atut w sprawie wynajęcia mieszkania.

Połączyliśmy w wystroju łazienki drobne marmurowe płytki, ułożone w jodełkę, z ogromną płytą pod prysznicem Tubądzin Monolith, która ma wymiary 1.2×2.4 m. Dodaliśmy akcenty w postaci drewnianych półek i szarej umywalki, a na podłodze ułożyliśmy geometryczny wzór.

Układ funkcjonalny, jak dla tak niewielkiej łazienki, jest bardzo udany. Duży prysznic z odwodnieniem liniowym dodaje klasy. Umywalka, półki na wspornikach, podwieszana ubikacja – nie ukrywa podłogi, tym samym nie zmniejsza optycznie powierzchni, jest niezwykle funkcjonalna i sprzyja w utrzymywaniu porządku. Maksymalnie odsłonięta podłoga i przezroczysty prysznic, to idealne rozwiązanie na małą łazienkę. We wnęce zabudowaliśmy pralkę z szafą do akcesoriów niezbędnych przy sprzątaniu. Całość ukryliśmy za jednolitym szarym frontem.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii, czy nasz projekt wyróżnia się wśród innych, czy będzie to atrakcyjna i bezkonkurencyjna nieruchomość?

Czekamy na komentarze i nowe zlecenia.

Wam również pomożemy rozkręcić własny biznes!

Pozdrawiamy,

ARCH-BOOM

projekt wnętrza kawalerki w Gdańsku z nietypowym klimatem i akcentami

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

We use cookies to give you the best experience.