Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Łazienka w klimacie drewna

Łazienka w klimacie drewna

 

W naszym portfolio znajdują się liczne projekty łazienek, które są inspirowane drewnem. Wystrój ten dzięki matowej powierzchni o różnorodnej fakturze drewna i specjalnie dobranym odcieniom wprowadza ciepły i miły klimat. Ponadto niejednolity kolor drewna, sprawiający wrażenie zawiłego rysunku wywiera na mieszkańcach i ich gościach ogromne wrażenie.

Aby w łazience stworzyć drewniany wystrój i nie mieć wątpliwości, co do wytrzymałości materiału, stosujemy płytki drewnopodobne. Istnieją setki kolekcji, które pozwalają na nietypowe rozwiązania.

W projekcie domków do odpoczynku agroturystycznego zależało nam na podkreśleniu naturalnych materiałów, dlatego podkreśliliśmy płytki o różnym formacie drewnianymi okiennicami. Natomiast ułożone stosem drewno do pieca jest niczym „wiśnia na torcie”! Jednak to nie wszystko, bo w rzeczywistości będzie jeszcze dodany zapach sauny, który zaostrzy klimat.

 

Łazienka z płytkami drewnopodobnymi

 

płytki drewnopodobne w łazience

 

W naszych projektach, płytki drewnopodobne często akcentujemy grafitowym kolorem, jak w projekcie wystroju łazienki z dużym prysznicem. Więcej we wpisie

 

projekt łazienki z płytkami drewnopodobnymi

 

foto łazienki z dużym prysznicem

 

Tu wykorzystaliśmy płytki drewnopodobne z górnej półki. Płytki często nadają się do układania na ścianie i podłodze. Tą możliwość wykorzystaliśmy, by skreować efektowne jednolite tło i wyeksponować tę mocno ustrukturowane płytki pod prysznicem.

Co ciekawe, mamy tutaj pięknie wyeksponowane drewno na tle drewna.

Umywalka nablatowa z dużym lustrem naprzeciwko prysznica efektownie odbija ten widok, co zdecydowanie powiększa optycznie całą przestrzeń:

 

Projekt łazienki z lustrem po całej ścianie

 

Całość wygląda luksusowo! Jest moc!

Zapraszamy zwolenników śmiałych koncepcji do projektowania. Kontaktujcie się z nami.

Jeżeli komuś bardziej podobają się spokojne wystroje, to też mamy pomysły i mamy przykład. Szarość i drewno w naszym projekcie wnętrz domu w stylu nowoczesnej stodoły.

 

łazienka w szarości i drewno

 

W tym wystroju kilka odcieni szarości, do tego lekko pognieciona powierzchnia płytek i kamień polerowany akcentuje naturalne drewno na suficie.

Ciekawe jest to, że nawet w stylu glamour udało się nam wykorzystać płytki o wyglądzie drewna. Ten przykład projektu łazienki opublikowany razem z rysunkami wykonawczymi. Zapraszamy do zapoznania tej części pracy, która zapewnia, że koncepcja bezbłędnie będzie realizowana.

 

Zapraszamy do współpracy,

ARCH-BOOM

Author avatar
architekt
We use cookies to give you the best experience.