Scroll to top
Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725
Projektanci - Architekt prowadzący

Kateryna Ponomarova

Architekt, właściciel

Jestem architektem od 100 15 lat.

W roku 2004 skończyłam studia na Uniwersytecie Budownictwa i Architektury w Charkowie (Ukraina).

Po ukończeniu studiów pracowałam przez 10 lat w biurze architektonicznym ABM1. Aktywnie uczestniczyłam w projektowaniu budynków wielkopowierzchniowych i cieszyłam się ogromnym zaufaniem zarówno ze strony kierownictwa jak i zespołu.

W latach 2008 – 2013 pracowałam jako architekt prowadzący, a następnie jako architekt główny.

W roku 2012 wraz z partnerem, założyłam firmę RCH-A, zajmującą się projektowaniem domów prywatnych, domów piętrowych (do 4 pięter) oraz budynków do użytku publicznego. Łącznie zaprojektowaliśmy około 50 wspaniałych budynków, wśród których były projekty domów mieszkalnych oraz zakładów medycznych.

Obecnie mam męża i dwójkę dzieci. To właśnie dla nich wspólnie z mężem postanowiliśmy dokonać wielkich zmian w swoim życiu — przeprowadziliśmy się całą rodziną do Polski, a konkretnie do pięknego miasta, jakim jest Gdańsk.

Kilka lat po przeprowadzce, założyłam firmę, świadczącą usługi z projektowania wnętrz i krajobrazów o nazwie „ARCH-BOOM”. Posiadając tak ogromne doświadczenie, bardzo chętnie doradzę Państwu w tej trudnej kwestii, jaką jest dobór projektu typowego, bądź zrobię projekt wstępny.

W Polsce swoją drogę zawodową zaczęłam od projektowania wnętrz i ogrodów, aktualnie staram się także o uprawnienia budowlanie w tym kraju. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współpracy w danym zakresie!

Na koniec dodam, że najtrudniejszym zadaniem dla mnie jest opanowanie poprawnej polszczyzny. Staram się każdego dnia, jednak zdaję sobie sprawę, że akcent zostanie ze mną na zawsze. Oferuję więc Państwu wielowymiarowe doświadczenie z odrobiną akcentu Ukraińskiego i drobnymi pomyłkami w piśmie.

Zapraszam do kontaktu odnośnie projektowania wspaniałych przestrzeni zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Gwarantuję rozsądne i nietuzinkowe rozwiązania oraz dobre relacje podczas współpracy!

Pozdrawiam,

Kateryna Ponomarova, architekt ARCH-BOOM

We use cookies to give you the best experience.